Śluby i wesela

Niezapomniane chwile
  • standardowa czcionka
  • Największa czcionka
  • barwa dla niewidomych
  • Śluby i wesela

Śluby i wesela

Uroczystość ślubu oraz przyjęcie weselne w Pałacu w Jabłonnie – zapraszamy! Niezwykłe wnętrza, urzekające swoim pięknem czekają na Was a my dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był dla Państwa wyjątkowy. Powierzając nam organizację tak ważnej uroczystości macie pewność, że zyskujecie elegancką oprawę, profesjonalną obsługę i niepowtarzalną atmosferę.

Unikatowe pałacowe wnętrza, specjalnie na ten dzień dodatkowo udekorowane, doskonała oprawa muzyczna, wyśmienite dania i gościnność pracowników Pałacu uczynią ten dzień wyjątkowym i niezapomnianym dla Was i Waszych gości.

Reprezentacyjna Sala Balowa urzeka swoim charakterem – w niej odbywa się uroczystość ślubna i poczęstunek z lampką szampana. Jak sama nazwa wskazuje, to w niej organizowana jest zabawa taneczna do białego rana.

W pałacowych bocznych salach: Mauretańskiej, Kominkowej i Pompejańskiej przygotowujemy udekorowane stoły i serwujemy smaczne potrawy dla nowożeńców i gości.

Na Państwa życzenie przyjęcie weselne może być również zorganizowane w unikatowych podziemiach Pałacowej Restauracji, która ozdobiona jest oryginalnymi XVIII-wiecznymi freskami. Sala gości jednorazowo 120 osób.

Polecamy również organizację przyjęcia weselnego w plenerze lub na zewnętrznym tarasie wokół marmurowej fontanny z widokiem na park.
Spacery po rozległym i ogrodzonym parku zapewnią chwilę wytchnienia od hucznej zabawy.

Do Państwa dyspozycji jest 46 miejsc w pokojach gościnnych w naszym pałacowym hotelu. Goście mogą odpocząć w stylowo urządzonych apartamentach oraz pokojach jedno- i dwuosobowych.

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty:
+48 507 104 572 +48 535 608 628 +48 531 093 982; info@palacjablonna.pan.pl