Oferta turystyczna

Atrakcje turystyczne w najbliższej okolicy
  • standardowa czcionka
  • Największa czcionka
  • barwa dla niewidomych
  • Atrakcje turystyczne

Atrakcje turystyczne

Atrakcyjność miejsca wiąże się z położeniem całego obiektu – blisko stolicy (tylko 4 kilometry od granicy Warszawy), tuż przy trasie wylotowej z Warszawy w kierunku północnym, bliskość stacji kolejowej w Legionowie (3,7 kilometra) i łatwy dojazd z lotniska w Modlinie (22 kilometry).
Bliskość Jeziora Zegrzyńskiego – plaż i portów oferujących wiele atrakcji wodnych, mnogość ścieżek rowerowych prowadzących z Warszawy przez Jabłonnę, Legionowo czy Nowy Dwór Mazowiecki oraz wiele zabytkowych miejsc czynią otoczenie Pałacu w Jabłonnie bardzo atrakcyjnym turystycznie.

Mapa okolicy

Atrakcje rowerowe

Dwory i Pałace

Zabytki architektury

  • Zwiedzanie Pałacu

Zwiedzanie Pałacu

Zapraszamy grupy turystyczne do zwiedzania Pałacu w Jabłonnie.

Polecamy Państwu zwiedzanie Pałacu, podziemii, parku i Oranżerii z przewodnikiem. 

Zapewniamy noclegi w hotelowych pokojach gościnnych, doskonałe dania w Restauracji Pałacowej, wygodny i duży parking. Dodatkową atrkacją dla grup zwiedzających jest restauracyjne menu dedkowane "Obiad jak u Poniatowskich w Restauracji Pałacowej w Jabłonnie".

Zapraszamy do kontaktu biura podróży, uczelnie i szkoły, instytucje i firmy,

na adres e-mail: marketing@palacjablonna.pan.pl

Czekamy na Państwa!

  • Zwiedzanie Parku

Zwiedzanie Parku

Zapraszamy do odwiedzania Pałacowego Parku.
Park krajobrazowy w stylu angielskim, o powierzchni 46 hektarów, który otacza Pałac, to enklawa dla ponad 50 pomników przyrody: dębów szypułkowych, lip drobnolistnych, wiązów szypułkowych, jesionów wyniosłych, grabów pospolitych, glediczii trójcierniowych, modrzewia europejskiego, topól białych, klonu zwyczajnego. Najstarsze drzewo w naszym parku - modrzew europejski ma ponad 240 lat!
Zaciszne, romantyczne alejki sprzyjają spacerom i wycieczkom rowerowym. Mnogość tras docenią miłośnicy biegania czy nordic walking. Pałacowy Park to miejsce codziennych aktywności mieszkańców Jabłonny – spacerów z psem, zabaw przedszkolaków czy szkolnych lekcji przyrody. Rozległa łąka przy wjeździe oraz zielony gazon z widokiem na Pałac to doskonałe miejsce na organizację rozmaitych imprez w plenerze.
W sezonie letnim Park jest otwarty w godzinach 6.00 – 22.00.

Mapa zespołu pałacowo-parkowego w Jabłonnie

Regulamin Parku

  • Oferta wypoczynkowo-konferencyjna Polskiej Akademii Nauk

Oferta wypoczynkowo-konferencyjna Polskiej Akademii Nauk

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wypoczynkowo-konferencyjną w wyjątkowych obiektach należących do Polskiej Akademii Nauk, położonych w najpiękniejszych miejscach turystycznych Polski.