Restauracja Pałacowa

Tradycja w nowym stylu
 • standardowa czcionka
 • Największa czcionka
 • barwa dla niewidomych
 • W restauracji pałacowej
 • W restauracji pałacowej

W restauracji pałacowej

Delektuj się wspaniałymi daniami w naszej restauracji w podziemiach Pałacu w Jabłonnie. Zabytkowe wnętrze – łukowate sklepienie i oryginalne XVIII-wieczne freski autorstwa Antonio Tavelliego – nadają temu miejscu szczególny unikatowy charakter. Przestronna sala może pomieścić do 120 osób. Restauracja Pałacowa oferuje szeroki wybór dań kuchni polskiej i europejskiej. Doskonałej jakości produkty skomponowane w smaczne i elegancko podane potrawy są wizytówką restauracji i organizowanych w Pałacu przyjęć. Oferujemy dania á la carte, specjalne menu okolicznościowe, catering na miejscu i z dostawą a także wybór gotowych zestawów obiadowych. Naszym Gościom proponujemy organizację zasiadanych przyjęć w Restauracji, salach pałacowych i w plenerze.  Organizujemy bufety, przerwy kawowe, obsługę wydarzeń firmowych i biznesowych na miejscu lub z dowozem.

 • Szczypta historii
 • Szczypta historii

Szczypta historii

Podziemia, w których dziś mieści się Pałacowa Restauracja, mieszczą się dokładnie pod Salą Balową. Jest to okrągłe pomieszczenie, z centralnie usytuowanym filarem wspierającym kolebkowo-krzyżowe sklepienie. Powierzchnię filaru, jak i ścian tej oraz sąsiedniej sali pokrywają kreskowe malowidła wykonane w roku 1776 przez malarza Antonio Tavelliego. Utrzymane są w odcieniach beżu, ciepłych brązów i zieleni i przedstawiają pejzaże ożywione postaciami ludzi i zwierząt oraz elementami architektury. Na środkowym filarze widzimy kąpiące się nimfy i wyłaniającego się z gęstego sitowia satyra, zaś po przeciwnej stronie filaru – dwa łabędzie.
Na ścianach możemy podziwiać rozległe krajobrazy z budynkami, akweduktami i grotami. W niszy znajduje się pejzaż z łąką i fragmentem drewnianego budynku.
Tak udekorowane sale miały imitować wnętrza naturalnych grot i podobnie jak w przypadku ogrodu zimowego były jeszcze jednym sposobem wprowadzenia przyrody do wnętrza budynku.

Menu á la carte

Oferujemy znakomity wybór dań kuchni polskiej i europejskiej. Naszym gościom proponujemy także dania wegańskie i menu dla dzieci.

Zamówienia online

 • Obsługa uroczystości
 • Obsługa uroczystości

Obsługa uroczystości

Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości organizowanych w Pałacu w Jabłonnie. U nas każde wesele, bankiet, koktajl czy inne uroczyste wydarzenie zyskuje niesamowitą oprawę. Wyśmienicie przygotowane i elegancko podane dania przez szefa naszej kuchni, rozbudzą zmysły najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

Państwa pomysły wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem. Zawsze bierzemy pod uwagę Wasze indywidualne potrzeby i sugestie.

Skontaktuj się w sprawie oferty:
+48 507 104 572 +48 535 608 628 +48 531 093 982; info@palacjablonna.pan.pl

 • Catering i zestawy obiadowe
 • Catering i zestawy obiadowe

Catering i zestawy obiadowe

Bufety, przerwy kawowe, obsługa cateringowa wydarzeń firmowych i biznesowych na miejscu lub z dowozem to nasza specjalność! Słodkie i słone przekąski typu finger food podane w atrakcyjny sposób zawsze cieszą się dużym powodzeniem wśród uczestników konferencji czy szkoleń.

Przygotowujemy również menu lunchowe składające się z zestawów obiadowych dla firm i klientów indywidualnych z wygodną i szybką formułą zamówień online.

Skontaktuj się w sprawie oferty:
+48 507 104 572 +48 535 608 628 +48 531 093 982; info@palacjablonna.pan.pl

 • Pałacowa oferta świąteczna

Pałacowa oferta świąteczna

Pałacowa Oferta Świąteczna to propozycja dla tych z Państwa, którzy pragnąc zyskać więcej czasu w przedświątecznych przygotowaniach zdecydują się na gotowe, wykwintne dania z Pałacowej Restauracji.

Przygotowane z finezją z najlepszych składników, urozmaicają świąteczne stoły i dostarczają niecodziennych doznań kulinarnych. Kaczka z pomarańczami, pasztet z żurawiną, rolada z sandacza czy tatar z łososia to tylko niektóre przykłady potraw z bogatej oferty świątecznej, którą co roku przygotowujemy dla Państwa przed Wigilią i Wielkanocą.

Zamów Voucher Upominkowy na uroczysty obiad