Konferencje i szkolenia

Spotkania biznesowe
 • standardowa czcionka
 • Największa czcionka
 • barwa dla niewidomych

Konferencje, wykłady, szkolenia

Pałac w Jabłonnie oferuje 7 niezwykłych sal o różnej powierzchni, w których organizujemy konferencje, wykłady, warsztaty, sympozja i szkolenia oraz rozmaite spotkania o charakterze biznesowym. Każda sala ma swój niepowtarzalny styl i charakter - dekoracyjne sztukaterie i malowidła ścienne, meble i obrazy z przełomu XVIII i XIX wieku. Dodatkowo mamy także do dyspozycji salę konferencyjną w budynku hotelowym oraz klimatyczną Oranżerię z niezwykłymi roślinami egzotycznymi.

Zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klienta zapewniamy dodatkowe wyposażenie sal. Do dyspozycji są: ekrany, projektor multimedialny, nagłośnienie, flipcharty, dostęp do światła dziennego oraz zaciemnienie sal.

Ogromną wygodą i zaletą organizacji konferencji i innych wydarzeń biznesowych w Pałacu w Jabłonnie jest dostępność pokojów gościnnych dla uczestników konferencji oraz dużego parkingu bez dodatkowych opłat.

W trakcie odbywających się eventów proponujemy zorganizowanie przerw kawowych, podczas których serwujemy ciepłe i zimne napoje oraz do wyboru: przekąski słodkie i słone typu finger food.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również zorganizowanie dla uczestników obiady lub kolacje w oparciu o menu á la carte lub zestawów obiadowych.

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty:
+48 507 104 572, +48 535 608 628, +48 531 093 982; info@palacjablonna.pan.pl

 • Spotkania firmowe, Wigilia, Wielkanoc
 • Spotkania firmowe, Wigilia, Wielkanoc

Spotkania firmowe, Wigilia, Wielkanoc

Świąteczne spotkanie zorganizowane z dala od zgiełku miasta, w historycznym miejscu nabierze nowego, wyjątkowego uroku.

Dodajmy do tego menu przygotowane przez Pałacową Restaurację, podane w wybranej pałacowej sali lub Restauracji, specjalnie na tę okazję ozdobioną świątecznymi dekoracjami - wszystko to gwarantuje niezapomnianą atmosferę i gwarantuje udaną uroczystość firmową.

 • Wydarzenia plenerowe
 • Wydarzenia plenerowe

Wydarzenia plenerowe

Naszym klientom polecamy również organizację wydarzeń plenerowych, do czego zachęca wypielęgnowany zielony gazon z widokiem na Pałac oraz rozległa łąka przy wjeździe do Pałacu.

Na Państwa życzenie możemy zorganizować w parku pikniki, zajęcia integracyjno-motywacyjne typu team-building, zajęcia sportowe (nordic walking, jogging) czy zajęcia połączone z medytacją (joga, tai-chi).

 • Projekty specjalne
 • Projekty specjalne

Projekty specjalne

Chcąc dodatkowo uatrakcyjnić wydarzenie, dla Waszych gości proponujemy niestandardowe projekty z udziałem artystów np. występy aktorskie, piosenkarskie, pokazy tańca, pokazy walk rycerskich, niezwykłe widowiska z udziałem koni (pokazy walk gladiatorów, kozacka sztuka jazdy, kaskaderka konna), przejażdżki bryczką, pokazy iluzjonistów i sztucznych ogni), warsztaty winiarskie i wiele innych dedykowanych atrakcji.

 • Plany filmowe </br>i sesje zdjęciowe
 • Plany filmowe </br>i sesje zdjęciowe

Plany filmowe
i sesje zdjęciowe

Stylowe pałacowe wnętrza i parkowe plenery od lat stanowią unikalną scenografię dla filmów i sztuk teatralnych. Są wyjątkowo atrakcyjnym tłem dla ekskluzywnych pokazów, reklam czy sesji zdjęciowych. Charakterystyczne, unikatowe wnętrza i rozległe plenery na terenie 46-hektarowego parku dają nieograniczone możliwości ekipom produkcyjnym. Dodatkową zaletą jest możliwość pracy przez całą dobę. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, w tym duży, bezpłatny parking czy możliwość zamówienia cateringu i noclegu dla zespołu produkcyjnego.

Skontaktuj się z nami:
+48 507 104 572, +48 535 608 628, e-mail: info@palacjablonna.pan.pl

 • Lekcje savoir-vivre
 • Lekcje savoir-vivre

Lekcje savoir-vivre

Lekcje savoir-vivre, zatytułowane „Piruet z łyżką i widelcem…”, od przeszło 20 lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem uczestników. W bardzo przystępny sposób wszyscy biorący udział w spotkaniu „Piruet z łyżką i widelcem…” zapoznają się z zasadami dobrych obyczajów.
Każdy uczestnik naszych spotkań może liczyć na rzetelną i podaną w interesujący sposób porcję niezbędnych informacji, które ułatwiają zrozumienie i stosowanie zasad obowiązujących w relacjach międzyludzkich.
Jak zachować się przy stole? Jakie są techniki serwowania dań i dekoracji stołu? Co to jest dress code? A także czym są: kultura, szacunek, życzliwość w relacjach zawodowych i prywatnych. Lekcje savoir-vivre to nie tylko zbiór zasad i norm obyczajowych - to lekcje o życiu!
Przebogaty program spotkania jest podzielony na cztery części wykładowe, których zwieńczeniem jest elegancki obiad w Pałacowej Restauracji, pozwalający na wykorzystanie świeżo nabytych umiejętności.
Zapraszamy do Pałacu w Jabłonnie na zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Skontaktuj się z nami w sprawie oferty:
+48 507 104 572, info@palacjablonna.pan.pl