Pałac w Jabłonnie
XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy
Zapraszamy do Jabłonny koło Warszawy.

 DSC0010 kolorPRZESTRZEŃ OTWARTA DLA WSZYSTKICH

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia XVIII-wiecznego zespołu pałacowo-parkowego w Jabłonnie koło Warszawy.
Zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie to znakomite miejsce do organizacji konferencji, sympozjów i cyklicznych szkoleń.

Naszym klientom udostępniamy różnej wielkości sale konferencyjne, zapewniamy nocleg w stylowo urządzonym hotelu i całodzienne wyżywienie w restauracji znajdującej się w podziemiach pałacu.

Wypełniając misję firmy poprzez działanie na rzecz upowszechniania osiągnięć nauki, Pałac w Jabłonnie od wielu lat jest organizatorem "Pałacowych spotkań z muzyką", wystaw dzieł najwybitnieszych twórców odbywających się w Galerii "Oranżeria", "Pałacowych Salonów Naukowych" oraz Festiwalu Nauki.

W wolnych chwilach zapraszamy gości do odwiedzenia Galerii Sztuki Współczesnej „Oranżeria” i spacerów po zabytkowym parku krajobrazowym. Miłośników muzyki zapraszamy na otwarte koncerty muzyczne, a zainteresowanych nowoczesnymi osiągnięciami nauki – do wzięcia udziału w Festiwalu Nauki.

Posiadamy również bogatą ofertę dodatkowych atrakcji. Reprezentacyjne sale pałacowe i restaurację udostępniamy także organizatorom różnorodnych przyjęć okolicznościowych. magnolie03Z kolei rozległy park to doskonałe miejsce dla imprez w plenerze.

Piękne pałacowe wnętrza stanowiły już scenografię kilku sztuk teatralnych i filmów. Obywały się tu również pokazy promocyjne luksusowych produktów i różnorodne sesje zdjęciowe.

Pałac w Jabłonnie to przestrzeń otwarta dla wszystkich. To miejsce weekendowych wycieczek rowerowych, szkolnych lekcji przyrody, zabaw grup przedszkolaków, ścieżka dla biegaczy oraz chodziarzy.

Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zauroczeni wyjątkową atmosferą tego miejsca. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i skorzystania z naszych usług.

#poczujnaszahistorie