Praca

Pałac w Jabłonnie
  • standardowa czcionka
  • Największa czcionka
  • barwa dla niewidomych
    Główny specjalista ds. administracji

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    Pomoc w przygotowaniu oraz prowadzeniu spraw związanych z postępowaniami o zamówienia publiczne m. in.:
    • sporządzanie kompletnej dokumentacji postępowania o zamówienie publiczne oraz innej dokumentacji niezbędnej w postępowaniach o zamówienie publiczne,
    • prowadzenie Rejestru,
    • świadczenie pomocy merytorycznej przy przeprowadzaniu postępowań przetargowych,
    • pomoc w przygotowywaniu umów z wybranym oferentem,
    • sprawdzenie poprawności innych dokumentów przygotowywanych w związku z zamówieniami publicznymi,
    • przechowywanie dokumentacji postępowania,
    • dbanie o właściwe warunki przechowywania i archiwizowania dokumentów,
    • udzielanie informacji interesantom, prowadzenie korespondencji dotyczącej zamówień publicznych.

     Prace administracyjne i prowadzenie biura:
     • nadzór na prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów,
     • prowadzenie rejestru dokumentacji przychodzącej i wychodzącej,
     • realizacja zadań związanych z prawidłową pracą administracji.

     Wymagania niezbędne:
     • odpowiedzialność za powierzone zadania,
     • umiejętność dobrej organizacji pracy, samodzielność w działaniu, a także współpracy w zespole,
     • znajomość pakietu MS Office, EXCEL,
     • odpowiedzialność, sumienność, uczciwość, rzetelność,
     • wykształcenie wyższe
     • doświadczenie na podobnym stanowisku.

     Oferujemy:
     • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie/B2B,
     • Pracę pon.-pt.
     • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
     • Praca w prestiżowym miejscu – na terenie zespołu pałacowo-parkowego położonego w Jabłonnie.

      Zgłoszenia (CV zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych) prosimy wysyłać do dnia 30.04.2024 r. na    adres: piotr.jasinski@palacjablonna.pan.pl